Залишити Запит

Допомога в міграційних питаннях іноземним громадянам

Міграційне право

pass

Будь-яка країна світу має свою специфіку, і це стосується практично всіх сфер життєдіяльності. Чи варто сумніватися, що потрапивши в Україну, іноземець виявляється в особливому середовищі з незнайомими йому правилами та традиціями.

Однією з наших практик є юридична підтримка нерезидентів. Ми з радістю допоможемо Вам вирішити будь-які завдання в юридичній площині незалежно від того, чи є Ви іноземною компанією з грандіозними бізнес планами в Україні або фізичною особою-нерезидентом, який відвідав нашу країну з приватним візитом.

Ось досить скорочений перелік послуг, який ми готові надати в розрізі даної теми:

Тимчасова реєстрація - це «приписування» громадянина за певною адресою, яка не є його основним місцем проживання, на певний термін.

Партнери Феміди займаються питаннями офіційної реєстрації резидентів і нерезидентів в місті Кропивницькому та Кіровоградській області. Також ми працюємо в інших областях України.

Допомагаємо в оформленні реєстрації в найкоротші терміни.

У процесі реєстрації обов'язково бере участь власник житла, що виключає можливість проведення незаконних операцій.

Запрошення в Україну: «зелений коридор» в країну

img1

Запрошення іноземця в Україні являє собою документ, що надає іноземному громадянину можливість отримати візу для перетину кордону держави, а також оформити посвідку на проживання в країні. Запросити іноземця можуть як звичайні громадяни, так і юридичні особи, тобто національні компанії та організації.

Навіщо необхідно запрошення для іноземця в Україні Якщо Вам потрібно, щоб іноземець приїхав в Україну, Ви можете посприяти йому в цьому.

Для оформлення документа приймає особа звертається в довколишній орган ДМС:

 • фізособи - за місцем проживання,
 • юрособи - за місцем реєстрації або знаходження.

Відповідно, необхідно подати письмову заяву або клопотання посадової особи підрозділу міграційної служби. Заява заповнюється за допомогою технічних апаратів (на комп'ютері) або від руки, обов'язково - друкованим шрифтом. Не допускається використання будь-якого роду скорочень і виправлень.

Заява складається українською мовою. У документі приймаюча сторона письмово гарантує необхідне фінансове забезпечення іноземця на весь період його перебування в Україні.

Після розгляду заяви керівник територіального відділення ДМС приймає рішення про видачу або відмову у видачі документа.

Як отримати запрошення в Україну

img1

Якщо Ви є юридичною особою, і запрошення іноземця в Україну Вам необхідно в бізнес-цілях, слід подати до органу ДМС такі документи:

 • - заповнену форму клопотання;
 • - копію паспортного документа керівника та уповноваженої особи;
 • - виписку з ЄДРПОУ;
 • - виписку про стан банківського рахунку встановленого зразка для підтвердження фінансового стану приймаючої особи;
 • - наказ про призначення довіреної особи по роботі з іноземцями;
 • - інформація про майбутнє місце проживання іноземного гостя

(підтвердження бронювання готелю або інші подібні документи - на національній мові і на весь період візиту);

- копію паспорта запрошуваного в Україну іноземця.

Якщо ж Ви фізична особа, Вам необхідно надати наступні папери:

 • - заповнену форму клопотання;
 • - свій паспорт, або ж інший документ, наприклад, посвідка на постійне або тимчасове проживання (приймається до розгляду, після чого повертається заявнику);
 • - довідку про оплату держмита за оформлення документа;
 • - копію паспорта запрошуваного іноземця з персональними даними, включаючи завірений переклад тексту на національну мову.

Але при подачі особами, які проживають в країні тимчасово на підставі навчання або працевлаштування, слід враховувати, що документ необхідно погоджувати з керівником працевлаштовуємої організації, ректором навчального закладу і т.п.

Запрошення на в'їзд в Україну: особливості документа

img1

Запрошення для іноземця оформляється досить довго - близько 20 робочих днів з моменту подачі клопотання, хоча за допомогою юристів Партнери Феміди можливо і «стиснення» процедури до п’яти днів.

Якщо Ви плануєте оформити запрошення для іноземця в Україні на короткочасній основі, мова піде про візу типу С, і ось куди Вам необхідно буде звернутися:

 • Оформлення запрошень в бізнес і приватних цілях - в ОВІР (ДМС);
 • Запрошення для членів релігійних організацій - до Мінкульту. Запросити іноземця в УкраінуДля отримання візи типу D:
 • Запрошення для співробітників іноземних представництв - в Мінекономіки;
 • Запрошення в рамках програми тех. допомоги - в відповідальний державний орган;
 • Оформлення запрошення для представників іноземних банків - в Нацбанку.

Але ознайомившись з інструкцією, Ви повинні розуміти, що запрошення для іноземця в Україні - дуже кропітка і витратна справа, як у фінансовому, так і в моральному плані. Тому для швидкого і успішного вирішення питання найкраще надати це юристам нашої компанії, які спеціалізуються на міграційному праві і зможуть надати запрошення для іноземця грамотно і якісно, ​​а Ви отримаєте готовий результат при мінімальному Вашому втручанні.

Наші Контакти

Вулиця Михайлівська, 36

м.Кропивницький