Залишити Запит

Продовження терміну перебування в Україні


Продовження терміну перебування в Україні

Партнери Феміди надають послуги з продовження терміну перебування в Україні іноземних громадян.

Якщо Ви іноземний громадянин, який приїхав в Україну і затримався або планує затриматися більш ніж на 3 місяці, ця інформація для Вас. Вам необхідно продовжити термін свого перебування на весь період обставин, що склалися для того, щоб законно перебувати в нашій державі.

Відповідно до Наказу Міністерства внутрішніх справ України № 601 «Про затвердження Порядку розгляду заяв щодо продовження терміну перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства» від 23.08.2011 р при необхідності продовжити термін перебування в Україні потрібно звернеться до територіального підрозділу Міграційної служби не раніше ніж за 10 днів і не пізніше ніж за 3 дні до закінчення терміну дії первинної реєстрації.

Первинну реєстрацію Ви отримали в пункті пропуску через державний кордон, коли посадова особа відповідних органів в паспортному документі поставило позначку "В'їзд" ( "Виїзд"), занесло відомості до відповідного реєстру або заповнило імміграційну картку.

Продовження терміну перебування є проставлення в паспортний документ відповідного штампа, який скріплюється реєстраційною печаткою. У разі, якщо міжнародними угодами передбачено порядок в'їзду в Україну іноземців за паспортними документами для внутрішнього використання, продовження терміну перебування в Україні, за їхнім бажанням, оформлюється шляхом виписки вкладного талона до паспортного документа.

Підстави для продовження терміну перебування залежать від типу візи, по якій Ви в'їхали. Продовження можливе в наступних випадках:

 • транзитна віза - в разі вимушеної зупинки на території України у зв'язку з надзвичайними обставинами на період, необхідний для усунення таких обставин;
 • короткострокова віза або в'їзд громадян держав з безвізовим порядком в'їзду (Азербайджанська Республіка, Республіка Білорусь, Республіка Вірменія, Грузія, Республіка Молдова, Російська Федерація, Республіка Узбекистан) - при наявності обґрунтованих підстав для подальшого перебування на території України);
 • довгострокова віза - якщо протягом терміну дії візи з поважних причин не були оформлені документи, що дають право на перебування або проживання в Україні на строк, що перевищує 90 днів .

Відповідальність за порушення порядку перебування в Україні

Іноземці та особи без громадянства, затримані за незаконне перебування на території України (які порушили заборону щодо в'їзду в Україну, за відсутності визначених законодавством та міжнародними договорами України підстав для перебування в Україні (транзитного проїзду через її територію), у тому числі перебування за чужими, підробленими , зіпсованими або такими, що не відповідають встановленому зразку, візою (дозволом), паспортним документом), розміщуються в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства а, які незаконно перебувають в Україні, з регламентованим внутрішнім розпорядком на період, необхідний для підготовки їх видворення за межі України в примусовому порядку, але не більше ніж шість місяців.

Партнери Феміди надають комплекс юридичних послуг з продовження термінів реєстрації для іноземця:

 • консультації з питань продовження термінів реєстрації;
 • підготовка звернення, щодо продовження терміну перебування запрошеної особи від приймаючої фізичної особи або юридичної особи;
 • підготовка звернення іноземця або особи без громадянства щодо продовження терміну перебування;
 • подача необхідного пакету документів в органи міграційної служби;
 • отримання паспортного документа іноземця з штампом міграційної служби про продовження термінів реєстрації;

Додаткові послуги:

 • оформлення страхового поліса про надання екстреної медичної допомоги:
  • -на 3 місяці;
  • -на 6 місяців;
 • представництво інтересів в адміністративних судах при розгляді справ по стягненню штрафу (у разі порушення режиму реєстрації);
 • переклад паспортного документа іноземного громадянина (завірений бюро перекладів);
 • отримання витягу з ЄДРПОУ.