Залишити Запит

Посвідка на постійне проживання в Україні


Посвідка на постійне проживання в Україні

Партнери Феміди - це надання максимального перелік послуг, сполучених з питаннями міграційного права. Наш досвід дозволяє максимально швидко вирішувати будь-які проблеми, пов'язані з легалізацією іноземних громадян. Один з них - постійний вид на проживання в Україні.

Без подібного документа, як відомо, іноземець може перебувати на просторах нашої країни тільки дев'яносто днів, а потім на стільки ж змушений виїжджати на батьківщину. Для вирішення нескладних проблем і візитів до родичів три місяці - термін цілком достатній. Якщо ж нерезидент планує вирішувати в нашій країні якісь більш масштабні завдання, йому не обійтися без документа, який дозволить йому не підкорятися згаданого тимчасового ліміту.

Відомо, що ППП може бути двох форматів - тимчасовим і постійним. Що стосується тимчасового, то отримати його простіше, однак проблему знаходження в країні він раз і назавжди не вирішує - раз на рік Вам неминуче доведеться повторювати процедуру оформлення. З постійним ж ситуація інша - одного разу отримавши його, Ви назавжди забуваєте про всі проблеми, пов'язані з легалізацією.

Терміни отримання посвідки на постійнек проживання в Україні

Спершу про терміни. Посвідка на постійне проживання в Україні зазвичай отримується в кілька етапів:

 • по-перше, це дозвіл іммігрувати. Практика демонструє нам, що в рамках стандартної процедури воно оформляється близько року;
 • по-друге, збір всіх потрібних документів, які у Вас попросять в міграційному органі. Готуйтеся до того, що на це піде не менше кількох місяців;
 • фінальний етап - це, власне, отримання самого ППП. У теорії це тиждень, на практиці ж термін може відчутно зрости в силу певних зовнішніх чинників.

Тепер про вартість. Тут все індивідуально, особливо якщо мова йде про прискорену процедуру оформлення. Тут до уваги братиметься і загальна складність Вашої ситуації, і кількість відсутніх документів, та строки оформлення, на які Ви розраховуєте.

Хто має право отримати посвідку на постійне проживання?

Україна передбачає два варіанти отримання документа про ПМП: за квотою або ж поза нею. Що стосується першого способу, то щороку держава оголошує, скільки мігрантів воно готове прийняти. У встановлену кількість, як правило, входять такі категорії нерезидентів:

 • вузькопрофільні фахівці, якими цікавиться держава Україна;
 • великі інвестори;
 • іноземці, вже колись мали українське громадянство;
 • крім того, сюди відносяться родичі українських громадян (наприклад, бабусі, дідусі, онуки або брати).

Кому надається ППП в Україні поза квотою?

Що стосується «привілейованих» іноземців, то до них відносяться такі категорії:

 • перш за все, це діти або батьки українських громадян - тобто самі найближчі їхні родичі;
 • подружжя, які прожили разом два роки, причому один з них повинен бути українським громадянином;
 • люди, офіційно опікуються українськими громадянами.

Документи необхідні для отримання ППП в Україні

Що стосується документації, то єдиного переліку не існує - зміст остаточного пакету документів буде визначатися вже на підставі того, яким саме шляхом Ви збираєтеся отримувати ППП. Разом з тим, базовий мінімум залишається незмінним, і в нього входять:

 • дозвіл іммігрувати (це, власне, і є той самий документ, що підтверджує Ваше право на планований переїзд);
 • копія закордонного паспорта;
 • вісім фотокарток;
 • орендний договір з господарем квартири, в якій Ви плануєте жити.

Перелік інших документів визначається індивідуально.

Основна перевага співпраці з Партнери Феміди полягає ось у чому: процес отримання ППП з нами - це максимально проста і швидка процедура. Ви приносите нам тільки паспорт і документ, підтверджуючий право на переселення, а оформленням інших документів ми займаємося самі. Таким чином, Ви витрачаєте всього близько години і отримуєте від угоди максимальний результат.

Ми консультуємо Вас з будь-яких нюансів міграційного права, якісно супроводжуємо угоду і захищаємо Ваші інтереси.