Залишити Запит

Первинна реєстрація іноземців


Первинна реєстрація іноземців

Партнери Феміди надають послуги з первинної реєстрації іноземців.

Відповідно до Постанови КМУ №1074 від 29.12.1995 «Про правила в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію», а також міжнародними домовленостями України, іноземці можуть в'їжджати в Україну за дійсними національними паспортами або документам, що їх замінюють, з оформленими в установленому порядку в'їзними візами, якщо інше не передбачено законодавством.

Реєстрація іноземних громадян в Україні на період їх короткочасного перебування здійснюється в українських пунктах пропуску через державний кордон:

  • для іноземців та осіб без громадянства держав з візовим порядком в'їзду - на період дії візи, але не більше 90 днів, протягом 180 днів, якщо інший термін не зазначений в міжнародних угодах;
  • для іноземців та осіб без громадянства держав з безвізовим порядком в'їзду - на час не більше 90 днів, протягом 180 днів, якщо інший термін не зазначений в міжнародних угодах.

Реєстрація полягає в проставленні в паспортному документі та / або імміграційній картці іноземця відмітки "В'їзд" ( "Виїзд"), а також занесення інформації про іноземця до відповідного реєстру. При цьому підрахунок термінів перебування іноземців в Україні здійснюється автоматично.

Відмітка про реєстрацію дійсна на всій території держави незалежно від місця проживання і мети перебування іноземця або особи без громадянства в Україні.