Залишити Запит

Посвідка на тимчасове проживання


Посвідка на тимчасове проживання в Україні

Одним з векторів діяльності Партнери Феміди є допомога у видачі тимчасових дозволів на проживання в Україні. Напрацьований досвід дозволяє нам вирішувати будь-яку проблему в зазначеній сфері достатньо швидко, не виходячи за рамки міграційного права.

Що ж таке тимчасова посвідка на проживання в Україні?

Відомо, що стосовно резидентів інших держав в нашій країні діє формула «90/180», по якій кожен іноземець може жити на українській території лише три місяці на півріччя. Якщо мета Вашого візиту, наприклад, приїзд до родичів або якісь короткострокові справи, то подібного терміну, як правило, буває більш ніж достатньо, і сенсу домагатися пільгового режиму просто немає.

Якщо ж Ви переслідуєте якісь більш масштабні цілі, є сенс подбати про отримання посвідки на тимчасове проживання. Що дає тимчасова посвідку на проживання? Україна має на цей рахунок закони, які говорять нам наступне. Іноземець, якому було видано тимчасовий дозвіл на проживання, отримує автоматичне право перебувати в нашій країні протягом року і позбавляється від потреби кожні три місяці виїжджати назад за кордон і продовжувати міграційну карту.

Зрозуміло, через рік, процедуру його отримання доведеться повторювати, однак якщо більше року перебувати в нашій країні Вам не знадобиться, то посвідки на проживання в тимчасовому форматі Вам буде цілком достатньо.

Посвідка на тимчасове проживання в Україні на підставі шлюбу

За статистикою шлюб є найбільш популярним способом отримання дозволу на тимчасове проживання, оскільки цей варіант найлегше реалізується. Ви вступаєте в законні шлюбні відносини з українським громадянином/громадянкою, а через два роки отримуєте документ, який дозволяє проживати в нашій країні безстроково та відвідувати країни Європи.

Партнери Феміди охоче консультують іноземців з питань отримання посвідки на проживання на підставі шлюбу, а також надає кваліфіковану допомогу при підготовці всіх необхідних документів.

Оформлення тимчасової посвідки на проживання в Україні

Що стосується порядку оформлення, перш за все, Вам потрібно надати перелік наступних документів:

  • 4 фотокартки;
  • копію документа, який засвідчить Вашу особу;
  • довідку про склад сім'ї та місце Вашого реального проживання;
  • довідку з місця постійного проживання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • документ про відсутність судимостей.

Варто зазначити, що це лише базовий перелік документів - остаточний перелік формується в залежності від конкретно взятої ситуації, зокрема, від того, на якій підставі Ви плануєте отримувати дозвіл на проживання в Україні.

В нашій компанії Ви отримаєте комплексну допомогу - консультації з будь-якого питання з аспектів міграційного права, кваліфікований і компетентний супровід процесу формування на будь-якому з його етапів, а також захист Ваших клієнтських інтересів.

Ми маємо можливість вирішити будь-яку проблему у сфері міграційного права, надавши мінімум документів і витративши мінімум часу.