Залишити Запит

Реєстрація офшорних компаній і низькоподаткових фірм


Юрисдикція Вартість реєстрації Апостильований пакет ? Номінальний сервіс ? Щорічне продовження Звітність ?
Сейшели 225 EUR 185 EUR 240 EUR 225 EUR close
Детальніше Замовити
Ірландія LP 770 EUR Включений 490 EUR 640 EUR close
Детальніше Замовити
Беліз 400 EUR 230 EUR 180 EUR 470 EUR close
Детальніше Замовити
Британські Віргінські о-ва (BVI) 505 EUR 220 EUR 330 EUR 505 EUR close
Детальніше Замовити
Кіпр 965 EUR Включений 525 EUR 1460 EUR check
Детальніше Замовити
Шотландія LP 510 EUR 300 EUR 130 EUR 710 EUR close
Детальніше Замовити
Великобританія LLP 510 EUR 290 EUR 130 EUR 710 EUR check
Детальніше Замовити
Канада 1290 EUR 360 EUR 425 EUR 910 EUR close
Детальніше Замовити
Невіс 650 EUR Включений 260 EUR 590 EUR close
Детальніше Замовити
Мальта 2000 EUR 780 EUR 970 EUR 4250 EUR check
Детальніше Замовити
ОАЕ 920 EUR Не вимагається Не вимагається 1360 EUR check
Детальніше Замовити
Кайманові острови 2200 EUR 360 EUR 780 EUR 2200 EUR close
Детальніше Замовити

Прагнення підприємців вивести бізнес на міжнародну арену цілком зрозуміло. І в пошуках ефективних рішень для розвитку діяльності, оптимізації податкового тягаря, збереження і примноження капіталу багато хто приймає рішення зареєструвати офшорну компанію в Москві, не залишаючи тут справи надовго. Це важливий крок, але ще не гарантія успіху. Яку країну вибрати? Які підготувати документи? Як мінімізувати ризик відмови? Це лише частина питань, які виникають у кожного бізнесмена, якого зацікавив продаж офшорних компаній.

Знайти відповіді самостійно не так вже й просто, адже список кращих зон і найбільш сприятливих юрисдикцій весь час змінюється. Це динамічний процес, якому властиві трансформації. На міжнародному фінансовому ринку раз у раз з'являються нові гравці, змінюються вимоги, вдосконалюються умови. Щоб реєстрація офшорів була виправданою і економічно доцільною, необхідно відстежувати ситуацію в світі, аналізувати, порівнювати, вивчати законодавчі нюанси.

Робити це самостійно непросто, та й не вигідно, адже процес займе багато часу і змусить відволіктися від основної діяльності. Набагато раціональніше зареєструвати фірму в офшорі за підтримки Femida Partners. Наші експерти стежать за змінами світової кон'юнктури і законодавства, порівнюють умови і вимоги різних країн і компетентно підходять до вибору відповідної юрисдикції.

Офшорна компанія, заснована з урахуванням порад експертів, всіх вихідних даних і потреб власника, принесе йому очевидні переваги.

Вигоди для кліента

Відкриття офшору переслідує безліч цілей. У числі основних - гарантії конфіденційності діяльності та звільнення (повне або часткове) від сплати податків. Крім того, країни-офшори лояльні в аспекті контролю. У деяких з них повністю відсутні вимоги щодо ведення обліку та складання звітності, немає валютного моніторингу.

Найбільш популярні оффшори

Експерти Femida Partners допоможуть відкрити офшорну фірму недорого і швидко, порекомендують країни, в яких найвигідніше це зробити. Найбільш привабливі для підприємців юрисдикції, де нерезиденти повністю звільняються від сплати податків при веденні бізнесу за межами країни. В такому випадку реєстрація в офшорі дозволяє істотно поліпшити фінансовий результат. У числі таких держав, варто виділити:

  • ОАЕ - тут можна звільнитися від подання фінзвітності та сплати податку на прибуток.
  • Сейшели - процедура реєстрації досить проста.
  • Беліз - відкриття офшору здійснюється за спрощеною схемою, а вся інформація про компанію конфіденційна.
  • Кайманові острови - юрисдикція звільняє від сплати податків. Відкрити тут фірму можна за один день. Це одне з найбільш привабливих країн для нерезидентів.
  • Нова Зеландія - законодавством передбачено умови, при виконанні яких дозволено вести діяльність з нульовою ставкою оподаткування. Тут можна зареєструвати офшорну компанію для ведення бізнесу за межами країни. В такому випадку не потрібно формувати фінансову звітність.

Країни з лояльним законодавством

Вище ми привели список найбільш дружніх до нерезидентам держав. У кожному з них своє законодавство і специфіка подачі документів. Всі ці нюанси знають співробітники Femida Partners. Ми виконаємо обов'язкові процедури відповідно до вимог, що забезпечить успішний результат. Крім того, наші експерти запропонують і інші юрисдикції. У них не менш вигідно вести діяльність, а податкові ставки можна оптимізувати при виконанні ряду умов. це:

  • Гонконг - один з головних фінансових ринків світу, держава з низькими податками і публічною інформацією про зареєстрованих організаціях.
  • Мальта - тут діють хороші податкові пільги, однак отримати їх можна лише після проходження досить суворої перевірки на предмет відповідності діяльності фірми вимогам законодавства.
  • Англія - престижна юрисдикція з розвиненою економікою, лояльним податковим законодавством і спрощеною схемою підготовки фінансових звітів.
  • Швейцарія - світовий банківський центр, в якому зосереджено близько третини всього капіталу. Мати тут компанію престижно і вигідно, так як дотримується конфіденційність, діють гнучкі ставки податків.
  • Сінгапур - високорозвинена держава зі стабільною економікою і надійної банківської системою. Країна приваблює простою і зрозумілою процедурою оподаткування, широкими можливостями для розвитку бізнесу.

Крім того

Є ряд країн, які звільняють нерезидентів від сплати податків, проте не викликають довіри в аспекті економічної стабільності і фінансової надійності. До цієї групи варто віднести Нуар, Ліберії, Маршаллові острова.

Сьогодні, коли деоффшорізація нарощує темпи, дуже важливо стежити за найбільш актуальною інформацією про рейтинги країн. Ці завдання - в компетенції Femida Partners. Якщо вас цікавлять офшори, купити їх можна за підтримки наших співробітників.