Залишити Запит

Податкове планування
(Схеми законної мінімізації податкових витрат)


Податкове планування - це невід'ємна складова управління фінансами компанії, що дозволяє максимально скоротити податкові зобов'язання, не порушуючи при цьому закон. В основі податкового планування - побудова оптимальної моделі господарювання з коректним і повним використанням всіх передбачених законодавством пільг та переваг, а також з урахуванням актуальних змін у податковій, бюджетній та інвестиційній політиці держави. Ефективність оптимізації податкових витрат - в її універсальності: економія на податках принесе відчутний позитивний результат незалежно від сфери діяльності компанії.

Команда Femida Partners пропонує Вам широкий спектр послуг в сфері податкового планування - від створення оптимальної моделі фінансово-господарської діяльності підприємства до її застосування на практиці з повною інформаційною підтримкою та наданням детальних консультацій з усіх питань.

Що ми пропонуємо?

1

Внутрішнє податкове планування для груп компаній

2

Супровід інвестиційних проектів

3

Податковий менеджмент окремих транзакцій

4

Надання консультацій по оподаткуванню в Україні і за кордоном

5

Отримання індивідуальних роз'яснень і висновків податкових органів

6

Міжнародне податкове планування

Наші переваги

our_advantages

Сильна команда висококваліфікованих фахівців

Сильна команда висококваліфікованих фахівців


Податкове планування в Femida Partners - це злагоджена робота досвідчених фінансистів, бухгалтерів, економістів і юристів для побудови надійної, довгострокової, ефективної і юридично захищеної моделі підприємницької діяльності.

our_advantages

Податкове планування "під ключ"

Податкове планування "під ключ"


Ми не тільки надаємо окремі, "разові" послуги (моніторинг новин в сфері податкового законодавства, супровід інвестиційної угоди, підготовку звітності та ін.), А й здійснюємо комплексне податкове планування. В результаті такої співпраці з нами підприємці отримують надійну схему оптимізації податкових витрат і стійкі стратегії в сфері оподаткування.

Щотижневий моніторинг нормативно-правових актів більш ніж 30-ти юрисдикцій

Щотижневий моніторинг нормативно-правових актів більш ніж 30-ти юрисдикцій


Ми відстежуємо зміни в податковому законодавстві всіх обслуговуваних юрисдикцій і своєчасно інформуємо про них своїх клієнтів. Будучи завжди в курсі останніх новин у сфері оподаткування, ми шукаємо і знаходимо нові "лазівки" в законодавстві як способи законної мінімізації податкових витрат.

Індивідуальні рішення з урахуванням галузевої специфіки

Індивідуальні рішення з урахуванням галузевої специфіки


Багатий і продуктивний досвід в сфері податкового планування дозволяє нам приміряти на компанію клієнта вже готові і які довели свою ефективність "викрійки" оптимізації в залежності від сфери діяльності (сільське господарство, будівництво, фармацевтика, IT-бізнес, реклама, банківський сектор та ін.). Або ж, за бажанням замовника, ми розробляємо індивідуальну механіку під конкретне підприємство з урахуванням всіх його особливостей.

Етапи роботи

1

Зустріч з клієнтом

2

Проведення аналізу ситуації з метою виявлення податкових ризиків

3

Аналіз податкових проблем і постановка задачі для розробки схеми оптимізації оподаткування

4

Розробка схеми оптимізації оподаткування

5

Вибір основних інструментів для здійснення податкового планування

6

Реалізація розробленої схеми оптимізації оподаткування

Дякую за заявку!
Замовити послугу

зі структурування бізнесу

Залишилися
питання?

Запишіться на безкоштовну
консультацію до нашого
фахівця