Залишити Запит

Віртуальний офіс


Фахівці компанії Femida Partners, забезпечать вас не тільки компанією в потрібній юрисдикції, а й нададуть зручні і сучасні інструменти для адміністрування та управління вашою компанією.

Віртуальний офіс:

  • IP-телефонія
  • Юридична адреса, прийом і пересилання кореспонденції
  • Реєстрування доменного імені (в будь-якій країні), e-mail
  • Розробка корпоративного сайту компанії
  • Віддалений робочий стіл

IP-телефонія

Реєстрація місцевого номера для компанії в будь-якій країні світу, налаштування міні-АТС, налаштування автовідповідача. Прийом дзвінків за допомогою телефонії SIP по інтернету. Пересилання поштової кореспонденції з вашого юридичної адреси на вказану адресу.

Юридична адреса

Ви можете оформити юридичну адресу для своєї компанії в будь-якому місті світу. За цією адресою буде здійснюватися прийом кореспонденції і відвідувачів в будь-який час.

Реєстрування доменного імені, e-mail

Використовуючи назву вашої компанії, ми підберемо і зареєструємо для вас доменне ім'я в потрібній країні. Так само в послуги, входить налаштування електронної пошти в купленому домені.

Розробка корпоративного сайту компанії

Розробка сайту займає дуже стислі терміни, від 1 дня. Якщо ж вам потрібно більш просунуте рішення, ви зможете це обговорити з нашими дизайнерами і для вас буде розроблено ексклюзивне рішення, що потребують вже трохи більшого часу.

Віддалений робочий стіл

Ця послуга дозволяє використовувати сервера в іншій країні, при цьому ми зможете працювати з документами прямо у себе на комп'ютері, використовуючи функцію віддаленого робочого столу. На вашому комп'ютері не залишиться слідів відкриття або редагування цих документів, всі тимчасові файли і кеш, а також збережені вами документи будуть тільки на сервері, наприклад в Німеччині. На цю схему роботи можна перевести всіх ваших співробітників, головне використовувати хороший канал інтернету.