Залишити Запит

Чорноморський національний університет імені Петра Могили

Чорноморський національний університет імені Петра Могили

Чорноморський національний університет імені Петра Могили – це один з найкращих університетів України, котрий щороку потрапляє до списку ТОП-20 серед 200 найкращих Вузів Україні. Повністю сучасний та багатопрофільний університет щороку випускає сотні фахівців, що мають усі шанси займати перспективні вакансії. Завдяки грамотному регулюванню та корекції освітнього процесу ЧНУ імені Петра Могили (Чорноморський національний університет імені Петра Могили) втілює найсучасніші методики викладання. Навчання у даному університеті – це мрія багатьох абітурієнтів не тільки України, але й інших країн. ЧНУ має ліцензію на підготовку іноземних студентів, що відкриває усі двері перед іноземними абітурієнтами та дає їм шанс потрапити до одного з найкращих Вузів України.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили готує лише конкурентоспроможних фахівців

ЧНУ імені Петра Могили засновано у 1996 році, і вже у 2000 році було випущено фахівців з таких спеціальностей: інтелектуальні системи прийняття рішень; фінанси; екологія; політологія. На сьогодні цей список в декілька разів ширший, адже с того часу ЧНУ імені Петра Могили щороку розширював свої горизонти, і тепер має 4 інститути та 5 факультетів.

Науково-педагогічний склад включає велику кількість викладачів, серед яких є 65 докторів наук, 204 кандидатів наук та 10 заслужених діячів України. Окрім цього, у ЧНУ імені Петра Могили викладають професори із США, Німеччини, Франції, Швейцарії, Польщі, Румунії, Південної Кореї, Італії, Японії, Китаю, Литви та інших країн.

На базі ЧНУ імені Петра Могили проводяться десятки конференцій, круглих столів щороку, а по програмам академічного обміну, даний Вуз – безсумнівний лідер. Студенти мали нагоду проходити стажування у США, Німеччині, Франції, Норвегії та в інших країнах.

І сьогодні у ЧНУ імені Петра Могили відкриті усі двері для іноземних студентів. Тут вже навчаються майбутні фахівці з Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Ізраїлю, Італії, Казахстану, Канади, Китаю, Колумбії, Латвії, Молдови, Росії, Туркменістану, Туреччини, Узбекистану. Студенти повністю задоволені своїм вибором, адже бачать великі перспективи у майбутньому завдяки знанням, отриманим від відомих викладачів у ЧНУ імені Петра Могили.

Вища освіта в Україні – це й справді одна з найкращих баз у світі, котра гарантовано допоможе не лише знайти роботу, але й бути професіоналом своєї справи. Диплом від ЧНУ імені Петра Могили має вагу не тільки в Україні, адже цей університет відомий багатьом країнам світу.

Вуз дбає про студентів-іноземців та підлаштовує освітній процес таким чином, щоб ці студенти мали нагоду вивчати усі предмети на гідному рівні, та брали участь у всіх наукових та культурних заходах. Жодні перепони не стануть на шляху перед заглибленням іноземних студентів у світ науки, а задля повної безпеки, та реалізації усіх прав, компанія «Партнери Феміди» надає юридичний супровід таким студентам.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили

Міжнародна Юридична компанія "Партнери Феміди" надає повний спектр послуг, необхідних студентам-іноземцям, під час навчання у ЧНУ імені Петра Могили. Компанія починає піклуватись про своїх клієнтів задовго до початку перебування на території України. Наші спеціалісти вирішать міграційні питання, забезпечать комфортний трансфер до місця навчання, допоможуть адаптуватися на новому місці та нададуть повний юридичний супровід з різноманітних питань, які стосуються студентського та приватного життя.

Компанія «Партнери Феміди» гарантує постійну та цілодобову підтримку на всіх етапах навчання та комфортні умови проживання. Студенти-іноземці розміщуються в гуртожитках, обладнаних сучасними меблями, окремою душовою кабіною та туалетом, підключенням до Інтернету. Окрім того, компанія забезпечує якісне та повноцінне триразове харчування в кафе, спеціально призначеному для іноземних студентів.

Задля того, аби студенти-іноземці могли сповна відчути смак студентського життя, компанія «Партнери Феміди» допоможе адаптуватись не лише у навчанні, а й науковій та освітній діяльності. ЧНУ імені Петра Могили відомий не лише завдяки своїй науковій, навчальній та дослідницькій діяльності, а й завдяки студентським організаціям. Гуртки, клуби, школи створюються і студентами, і викладачами для розкриття творчого та наукового потенціалу студентів і надання їм можливості реалізовувати та закріплювати на практиці здобуті під час навчання знання, уміння та навички.

Студенти – учасники організації мають можливість розвивати глибше свої творчі здібності, креативність та логіку, мають змогу брати участь у наукових конференціях, виступати на семінарах тощо, а також отримують досвід, який буде дуже корисним під час влаштування на роботу за спеціальністю.

Для комфортного та безпечного перебування в Україні, компанія здійснює страхування життя та майна, медичне страхування (отримання невідкладної медичної допомоги за першим запитом студента), а також допомагає здійснювати всі види банківських операцій.

Приємним бонусом від компанії «Партнери Феміди» є організація екскурсійних турів найпривабливішими туристичними куточками України для кращого знайомства іноземних студентів з географією та культурним життям нашої країни.

Безкоштовна консультація з юристом Компанії Партнери Феміди

Отримайте якісну юридичну допомогу, звернувшись до нас прямо зараз

Наші Контакти

Вулиця Михайлівська, 36

м.Кропивницький