Залишити Запит

Центральноукраїнський державний педагогічний університет

Центральноукраїнський державний педагогічний університет

Центральноукраїнський державний педагогічний університет

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка – це університет, що відомий всій Україні своїм потужним викладацьким складом. Університет має високий рейтинг серед усіх вищих навчальних закладів України та рейтинг серед студентів – 4,4 з 5. Це дуже гарний показник, котрий підкреслює відданість студентів своєму Вузу. Педагогічний університет імені Володимира Винниченка знаходиться у самому серці України, в м. Кропивницький, тому й носить почесне звання «центральноукраїнський». Студенти задоволені своїм вибором Вищого навчального закладу та насолоджуються студентськими роками у колі однодумців та друзів.

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка – справжня родина

Даний університет державний, а тому отримує підтримку не лише на загальноукраїнському рівні, але й на місцевому. В м. Кропивницький ЦДПУ ім. В. Винниченка (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка) за усіма рейтингами – найкращий Вищій навчальний заклад. Завдяки великій історії та довгому, поетапному розвитку цього університету, він має багато досягнень у сьогоденні.

Сотні вступників стоять на порозі цього університету щороку, та мають величезні перспективи в своєму житті. За словами ректора ЦДПУ ім. В. Винниченка Олега Семенюка, головною місією навчального закладу є не лише підготовка висококваліфікованих спеціалістів, але й бути центром просвітницької та виховної діяльності. Тому студентське життя в університеті проходить набагато яскравіше.

ЦДПУ ім. В. Винниченка має 8 факультетів, 6 корпусів та 4 гуртожитки. Окрім цього студентське самоврядування проводить найрізноманітніші заходи, що допомагають розкрити потенціал усіх студентів.

Варто відзначити дуже сильний науково-педагогічний склад, котрий спроможний випускати професіоналів своєї справи та наставляє студентів до науки. В університеті викладає 391 викладач, з них 53 – доктори наук та 271 кандидат наук. Окрім цього, у Вузі викладають народні та заслужені діячі, науковці, артисти та працівники України.

ЦДПУ ім. В. Винниченка має державні місця та різноманітні стипендії, котрі щороку видаються кращим студентам або пільговим категоріям населення. Університет самостійно проводить багато конкурсів, що дозволяє студентам проявляти себе та свої таланти.

Життя в ЦДПУ ім. В. Винниченка постійно кипить, потоки студентів пересікаються по декілька разів на день. Найактивніша молодь в м. Кропивницький саме з цього університету, що каже про успішне виконання головної місії – виховання світлої та розумної молоді.

На базі університету діє відділ міжнародних зв’язків, що вибудовує дружні стосунки з найвідомішими навчальними закладами світу та працює по програмах обміну. За такої підтримки, студенти ЦДПУ ім. В. Винниченка отримують унікальну можливість проходити стажування за кордоном.

Юридичний супровід іноземних студентів в Україні від компанії "Партнери Феміди"

Міжнародна Юридична компанія "Партнери Феміди" надає повний спектр послуг, необхідних студентам-іноземцям, під час навчання у ЦДПУ ім. В. Винниченка. Компанія починає піклуватись про своїх клієнтів задовго до початку перебування на території України. Наші спеціалісти вирішать міграційні питання, забезпечать комфортний трансфер до місця навчання, допоможуть адаптуватися на новому місці та нададуть повний юридичний супровід з різноманітних питань, які стосуються студентського та приватного життя.

Компанія «Партнери Феміди» гарантує постійну та цілодобову підтримку на всіх етапах навчання та комфортні умови проживання. Студенти-іноземці розміщуються в гуртожитках, обладнаних сучасними меблями, окремою душовою кабіною та туалетом, підключенням до Інтернету. Окрім того, компанія забезпечує якісне та повноцінне триразове харчування в кафе, спеціально призначеному для іноземних студентів.

Задля того, аби студенти-іноземці могли сповна відчути смак студентського життя, компанія «Партнери Феміди» допоможе адаптуватись не лише у навчанні, а й науковій та освітній діяльності. ЦДПУ ім. В. Винниченка відомий не лише завдяки своїй науковій, навчальній та дослідницькій діяльності, а й завдяки студентським організаціям. Гуртки, клуби, школи створюються і студентами, і викладачами для розкриття творчого та наукового потенціалу студентів і надання їм можливості реалізовувати та закріплювати на практиці здобуті під час навчання знання, уміння та навички.

Студенти – учасники організації мають можливість розвивати глибше свої творчі здібності, креативність та логіку, мають змогу брати участь у наукових конференціях, виступати на семінарах тощо, а також отримують досвід, який буде дуже корисним під час влаштування на роботу за спеціальністю.

Для комфортного та безпечного перебування в Україні, компанія здійснює страхування життя та майна, медичне страхування (отримання невідкладної медичної допомоги за першим запитом студента), а також допомагає здійснювати всі види банківських операцій.

Приємним бонусом від компанії «Партнери Феміди» є організація екскурсійних турів найпривабливішими туристичними куточками України для кращого знайомства іноземних студентів з географією та культурним життям нашої країни.

Безкоштовна консультація з юристом Компанії Партнери Феміди

Отримайте якісну юридичну допомогу, звернувшись до нас прямо зараз

Наші Контакти

Вулиця Михайлівська, 36

м.Кропивницький