Залишити Запит

Донецький Національний Медичний Університет

Донецький Національний Медичний Університет

Черноморский университет

Медицина – це найпрестижніша сфера навчання в Україні за останні роки. За результатами проведених досліджень, професії медичних працівників займають лідируючі місця в рейтингу найвищих заробітних плат у світі. Тому медицина на сьогодні №1 у списках вибору майбутньої професії, а потреба у медичних працівниках щороку лише зростає. Україна, у свою чергу, докладає максимально великих зусиль задля розвитку медичної освіти. Донецький національний медичний університет і являється взірцем медичних Вузів України. Він радий прийняти в свої стіни не лише студентів України, але й іноземних студентів, котрі мають на меті отримати якісну освіту міжнародного рівня, з котрою можна конкурувати в будь-якій країні світу.

Донецький національний медичний університет – один із найсучасніших Вузів України

Щороку ДНМУ (Донецький національний медичний університет) розширює свої горизонти та підвищує якість навчання своїх студентів. Розвитку даного вищого навчального закладу IV (найвищого) рівня акредитації сприяє Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство освіти і науки України. Тому університет постійно отримує нове обладнання, нові передові технології та останні винаходи науковців, і найголовніше, тут працюють одні з найпочесніших викладачів України.

Після трагічних подій на Сході України, Донецький національний медичний університет був змушений переселитись до центру України – в м. Кропивницький. Це місто має величезну історію і дуже зручне розташування. Буквально декілька сотень кілометрів відлучає м. Кропивницький від столиці України – м. Києва.

Донецький національний медичний університет має 2 факультети:

  • Міжнародний (м. Кропивницький);
  • Медичний (м. Маріуполь);

На міжнародному факультеті навчаються студенти із понад 50 країн світу. Студенти із всієї Середньої Азії, Індії та Шрі-Ланки об’єднались в одну велику сім’ю, та навчаються на складну, але популярну та необхідну світові професію – медик.

Для іноземних студентів в ДНМУ відкриті усі двері, навіть без знання української, або російської мови, студенти успішно навчаються бути професіоналами своєї справи. Додатково, освіта проводиться англійською та французькою мовами. Іноземні студенти отримують підтримку з боку адміністрації, тому складнощів з навчанням не виникає.

В м. Кропивницькому створено 8 клінічних баз для ДНМУ, тому студенти мають змогу отримувати не лише теоретичні знання, але й практичні навички під час самого навчання. Понад 11 інститутів ДНМУ, що займаються дослідницькою роботою, розкидані по всій території України та відіграють важливу роль у розвитку медицини України і всього світу.

ДНМУ надає академічні та соціальні стипендії, що стимулює студентів до кращого навчання та мотивує в подальшому досягати високих наукових рівнів. Перед студентами відкриті усі можливості для отримання якісної освіти, а також ДНМУ надає можливість отримати післядипломну освіту, що дуже престижно не лише на теренах нашої країни, але й цінується по всьому світові.

Юридичний супровід іноземних студентів в Україні від компанії "Партнери Феміди"

Міжнародна Юридична компанія "Партнери Феміди" надає повний спектр послуг, необхідних студентам-іноземцям, під час навчання в Донецькому національному медичному університеті. Компанія починає піклуватись про своїх клієнтів задовго до початку перебування на території України. Наші спеціалісти вирішать міграційні питання, забезпечать комфортний трансфер до місця навчання, допоможуть адаптуватися на новому місці та нададуть повний юридичний супровід з різноманітних питань, які стосуються студентського та приватного життя.

Компанія «Партнери Феміди» гарантує постійну та цілодобову підтримку на всіх етапах навчання та комфортні умови проживання. Студенти-іноземці розміщуються в гуртожитках, обладнаних сучасними меблями, окремою душовою кабіною та туалетом, підключенням до Інтернету. Окрім того, компанія забезпечує якісне та повноцінне триразове харчування в кафе, спеціально призначеному для іноземних студентів.

Задля того, аби студенти-іноземці могли сповна відчути смак студентського життя, компанія «Партнери Феміди» допоможе адаптуватись не лише у навчанні, а й науковій та освітній діяльності. Донецький національний медичний університет відомий не лише завдяки своїй науковій, навчальній та дослідницькій діяльності, а й завдяки студентським організаціям. Гуртки, клуби, школи створюються і студентами, і викладачами для розкриття творчого та наукового потенціалу студентів і надання їм можливості реалізовувати та закріплювати на практиці здобуті під час навчання знання, уміння та навички.

Студенти – учасники організації мають можливість розвивати глибше свої творчі здібності, креативність та логіку, мають змогу брати участь у наукових конференціях, виступати на семінарах тощо, а також отримують досвід, який буде дуже корисним під час влаштування на роботу за спеціальністю.

Для комфортного та безпечного перебування в Україні, компанія здійснює страхування життя та майна, медичне страхування (отримання невідкладної медичної допомоги за першим запитом студента), а також допомагає здійснювати всі види банківських операцій.

Приємним бонусом від компанії «Партнери Феміди» є організація екскурсійних турів найпривабливішими туристичними куточками України для кращого знайомства іноземних студентів з географією та культурним життям нашої країни.

Від студентів-іноземців необхідне лише бажання вчитися, про все інше потурбуємося ми. Компанія «Партнери Феміди» – надійний та компетентний помічник в Україні!

Безкоштовна консультація з юристом Компанії Партнери Феміди

Отримайте якісну юридичну допомогу, звернувшись до нас прямо зараз

Наші Контакти

Вулиця Михайлівська, 36

м.Кропивницький