Залишити Запит

Полтавська державна аграрна академія

Полтавська державна аграрна академія

Полтавська державна аграрна академія

Полтавська державна аграрна академія – це флагман науки з європейською якістю української освіти. Вона вважається однією з найстаріших навчальних закладів Полтавщини та сьогодні займає передові місця у списках рейтингів. Завдяки багатому матеріально-технічному забезпеченню та сильному викладацькому складу, студенти мають змогу легко опанувати свої спеціальності. Полтавська державна аграрна академія має 4 рівень акредитації та входить до списку найкращих Вузів України. Більше 12 тис. студентів отримують якісну освіту та пишаються своїм Вузом. Академія відома не лише в Україні, але й за її межами, тому з працевлаштуванням проблем не виникне!

Полтавська державна аграрна академія – надійний фундамент успіху!

Зі стін ПДАА (Полтавської державної аграрної академії) щороку випускаються тисячі висококваліфікованих спеціалістів для всіх галузей сільського господарства та економіки. Ці спеціалісти мають можливості працювати на будь-якій державній службі або в приватній компанії, в тому числі, міжнародній. На базі ПДАА працює 6 інститутів, 7 факультетів та коледжів. За допомогою такої багатопрофільності, абітурієнти мають змогу навчатись чіткій спеціалізації.

ПДАА має своє студентське містечко, в котрому є 5 навчальних корпусів, 6 гуртожитків, 2 їдальні, різноманітні спортивні осередки, зали, бібліотеки, дискотека та чудовий парк площею 4,5 гектарів. Студенти академії мають збалансоване студентське життя, в котрому присутня не лише наукова діяльність, але й культурна та спортивна. Адміністрація ПДАА піклується про своїх студентів та надає їм усі можливості для реалізації себе.

Міжнародна діяльність – це одна з основ, котра закладена в стіни академії. Студенти мають змогу стажуватись у таких країнах, як Польща, Угорщина, Австрія, Німеччина, Швейцарія, Франція, Нідерланди, Великобританія, Данія, Норвегія, Фінляндія, Швеція, Канада, США і, навіть, Австралія. Це величезна можливість для кожного студента проявити себе та свою країну із сильної сторони.

Полтавська державна аграрна академія має більше 300 викладачів, серед яких 37 докторів наук та 237 кандидатів наук. Академія має одну з найвідоміших бібліотек України, де знаходяться більше 400 тис. праць. Навчання у такому Вузі буде ярким та продуктивним, адже створені усі умови для успішного отримання знань.

Близько 1000 студентів являються членами різноманітних гуртків студентського наукового товариства. Іноземні студенти мають рівні права у наукових та культурних заходах, конкурсів, грантів та стипендії.

Факультет підготовки іноземних студентів діє з 1980 року і до сьогодні готує студентів до навчання у будь-яких Вищих навчальних закладах України. Громадяни країн Азії, Африки і Латинської Америки проходять високоякісну довузівську підготовку, котра відкриває усі двері до будь-яких Вузів.

По закінченню магістратури, є можливість отримати не лише український диплом, але й європейський державного зразка.

Після отримання освіти, ПДАА допомагає своїм студентам віднайти роботу. Щороку відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників дає змогу почати працювати за фахом абсолютно кожному.

Юридичний супровід іноземних студентів в Україні від компанії "Партнери Феміди"

Міжнародна Юридична компанія "Партнери Феміди" надає повний спектр послуг, необхідних студентам-іноземцям, під час навчання у ПДАА. Компанія починає піклуватись про своїх клієнтів задовго до початку перебування на території України. Наші спеціалісти вирішать міграційні питання, забезпечать комфортний трансфер до місця навчання, допоможуть адаптуватися на новому місці та нададуть повний юридичний супровід з різноманітних питань, які стосуються студентського та приватного життя.

Компанія «Партнери Феміди» гарантує постійну та цілодобову підтримку на всіх етапах навчання та комфортні умови проживання. Студенти-іноземці розміщуються в гуртожитках, обладнаних сучасними меблями, окремою душовою кабіною та туалетом, підключенням до Інтернету. Окрім того, компанія забезпечує якісне та повноцінне триразове харчування в кафе, спеціально призначеному для іноземних студентів.

Задля того, аби студенти-іноземці могли сповна відчути смак студентського життя, компанія «Партнери Феміди» допоможе адаптуватись не лише у навчанні, а й науковій та освітній діяльності. ПДАА відомий не лише завдяки своїй науковій, навчальній та дослідницькій діяльності, а й завдяки студентським організаціям. Гуртки, клуби, школи створюються і студентами, і викладачами для розкриття творчого та наукового потенціалу студентів і надання їм можливості реалізовувати та закріплювати на практиці здобуті під час навчання знання, уміння та навички.

Студенти – учасники організації мають можливість розвивати глибше свої творчі здібності, креативність та логіку, мають змогу брати участь у наукових конференціях, виступати на семінарах тощо, а також отримують досвід, який буде дуже корисним під час влаштування на роботу за спеціальністю.

Для комфортного та безпечного перебування в Україні, компанія здійснює страхування життя та майна, медичне страхування (отримання невідкладної медичної допомоги за першим запитом студента), а також допомагає здійснювати всі види банківських операцій.

Приємним бонусом від компанії «Партнери Феміди» є організація екскурсійних турів найпривабливішими туристичними куточками України для кращого знайомства іноземних студентів з географією та культурним життям нашої країни.

Безкоштовна консультація з юристом Компанії Партнери Феміди

Отримайте якісну юридичну допомогу, звернувшись до нас прямо зараз

Наші Контакти

Вулиця Михайлівська, 36

м.Кропивницький